Letölthető dokumentumok

-Adatlap 2 éves, érettségi utáni képzéshez

-Egészségügyi kérdőív

Felvételi Tájékoztató

A ,,Budapest Táncművészeti Stúdió" Szakginmazium és Alapfokú Műveszeti Iskola 2024-2025-os tanévére jelentkezőknek a gyakorlati felvételi vizsgákat 2024. március 6-an 10 órakor ás március 8-án 14 órakor rendezzuk.

A többi iskolába történő felvételik ütközése miatt a megjelenés a két időpont közül szavadon választható

Az adminisztráció megkönnyítése és az átöltözés miatt a kezdés előtt fél órával érkezzenek meg.

Amennyiben tartós betegségről, SNI-ről vagy BTM-ről szóló igazolása van, azt feltétlenül hozza magával

Gyakorlati felveteli a szinhazi táncos képzésre:

A vizsgára saját koreográfia bemutatása nem szükséges, a táncpedagógusok készségeket (ritmusérzék, tágság...) mérnek fel. A felvételin a színházi táncos pályára való készségeket vizsgáljuk!

Ruházat lányoknak:

- elasztikus nadrág, vagy harisnya

- testhez álló poló, vagy tornadressz

- balettcipő vagy dupla zokni (fekete vagy fehér)

Ruhézat fiúknak:

- tréningnadrág (elasztikus)

- póló (egyszínű)

- balettcipő vagy dupla zokni (fekete vagy fehér)

Kérünk minden felvételizőt, hogy a kezdés előtt legalább fél órával érkezzen az iskolába. Kényelmes ruházat ls balettcipő vagy tánccipő javasolt.

Felhivjuk a figyelmet arra, hogy aki intézményünkbe felvételt nyer, az tanulmányait csak a Sportkórházból hozott sportorvosi igazolással kezdheti meg (a leletnek tartalmaznia kell, a kardiológiai és az ortopédiai szakvéleményt, valamint szemészeti szakvizsgálatot térlátasvizsgálattal).

A vizsgálathoz minden esetben előzetes bejelentkezés szükséges.

Mivel a bejelentkezés és a vizsgálat között általában sok idő telik el, kérjük, már most gondoskodjanak a bejelentkezésről. Telefonszám: 488-6120 vagy 488-6130. E-mail cim: Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges. vagy a korhaz honlapján: http ://online.osei.hu/sportorvosi-rendelok

Mindenkinek sikeres felvetelit kivanunk!

Gyakorlati felvételi a leendő 9. osztálynak és az érettségi utáni jelentkezőknek: