Beiratkozás 2023-2024

Tisztelt Szülők!

Iskolánk idén a beiratkozást 2023.06.22-én, csütörtökön 9:00 és 14:00 közt rendezi meg az iskola titkárságán. (1147 Budapest, Miskolci utca 141-145, 1. emelet)

A beirakozáskor feltétlenül hozza magával:

• Általános iskolai bizonyítványt
  • Személyi igazolványt
  • lakcím kártyát
  • Taj kártyát
  • Diákigazolványt
  • Külföldi állampolgárok esetén a tartózkodási jogát igazoló dokumentumot
  • 1db Diákigazolvány kép
  • NEK adatlap (diákigazolvány igényléshez, az okmányirodában készített adatlap)
  • Sportorvosi alkalmassági igazolást, mely igazolja, hogy táncos pályára alkalmas
  • szakértői és rehabilitációs bizottsági, nevelési tanácsadói szakvéleményt (amennyiben a tanuló rendelkezik vele)
  • Igazolást a szeptemberi és októberi fizetési kötelezettség teljesítéséről
  • A letöltött adatlapokat

Fizetési kötelezettség

Intézményünk alapítványi fenntartású iskola, ahol a tanulói jogviszony feltétele a szülőkkel kötött megállapodás, amely fizetési kötelezettséget ír elő. A beiratkozásig két havi fizetési kötelezettséget teljesíteni kell. Ezt kérjük banki átutalással teljesíteni az iskola nevére a következő számlaszámra: MKB Bank 10103056-66679900-01005003 (a közleménybe kérjük a tanuló nevét beírni). Kérjük a befizetés igazolására az utalás visszaigazolását (internetről kinyomtatott igazolást is elfogadunk) beiratkozáskor mutassák be.

Diákigazolvány

Az új elektronikus diákigazolvány igényléséhez a helyi okmányirodában szükséges fénykép és aláírás elkészítése, melyet egy 16 karakterből álló NEK azonosítóval ellátott adatlapon fognak kézhez kapni. Ezt az adatlapot a beiratkozás előtt be kell szerezni.

Letöltendő és kitöltendő dokumentumok

Kérjük, hogy a beiratkozás előtt az „Adatlap"-ot értelemszerűen, és az „Egészségügyi kérdőív” című dokumentumokat honlapunkról töltsék le és a beiratkozásra kitöltve és aláírva hozzák magukkal. (http://www.tanciskola.eu/index.php/szinhazi-tancos-kepzes/letoeltheto-dokumentumok )

Iskolaorvosi vizsgálat

A sportorvosi alkalmassági vizsgálaton kívül az iskolaorvos alkalmasítja a beiratkozó diákokat a beiratkozással egy időben.

Időpont: 2023. június 22. 09:00-tól

Helyszín: BTS Művészeti Iskola, 1147 Budapest, Miskolci utca 141-145. Alagsor (Orvosi szoba)

Szükséges dokumentumok:

• Oltási könyv
  • Sportorvosi alkalmassági igazolás (időpontkérés: 1/488-61-20; Ez az email cím védett a spam robotoktól. A megtekintéséhez JavaScript szükséges.; www.osei.hu (a mellékelt kérelmet vigyék magukkal a vizsgálatra!)
  • Kitöltött egészségügyi kérdőív

Kérjük a szülők vagy gondviselők személyes megjelenését, mert a szülő és az iskola között kötendő megállapodás aláírására a beiratkozáskor kerül sor.

Gratulálunk a sikeres felvételihez, és jó tanulást kívánunk intézményünkben!