információk

Kedves Szülők!

A beiratkozás 2020. június 20-án 9 órától 14 óráig, az iskola 1147 Budapest, Miskolci utca 141-145. szám alatti, 1. emeleti titkársági irodájában lesz.

A beiratkozáskor feltétlenül hozza magával:

• általános iskolai bizonyítványát, személyi igazolványát, lakcímkártyáját, TAJ kártyáját, diákigazolványát
  • külföldi állampolgárok esetén a tartózkodás jogát igazoló dokumentumot
  • 1 db igazolványképet,
  • a diákigazolvány igényléshez készült okmányirodai adatlapot
  • a letöltött adatlapokat kitöltve,
  • Amennyiben van jogosultság ingyenes tankönyvellátásra, úgy a letöltött és kitöltött igénylőlapot a tanulói tankönyvtámogatáshoz, valamint igazolást az igénylés jogosságáról (Az ingyenes tankönyvellátást csak azon tanulók számára tudjuk biztosítani, akik beiratkozáskor az adatlapot kitöltve benyújtják, és az ingyenességre való jogosultságot az igénylőlap melletti tájékoztatóban leírt dokumentumokkal igazolják.)
  • szakértői és rehabilitációs bizottsági, nevelési tanácsadói szakvéleményt (amennyiben a tanuló rendelkezik vele)
  • igazolást a szeptemberi és októberi fizetési kötelezettség teljesítéséről

Letöltendő és kitöltendő dokumentumok

Egészségügyi kérdőív

Igénylőlap ingyenes tankönyvellátáshoz

Kérjük, hogy a beiratkozás előtt az „Adatlap az általános iskolába beiratkozóknak”, „Egészségügyi kérdőív” és az „Igénylőlap ingyenes tankönyvellátáshoz” című dokumentumokat honlapunkról töltsék le és a beiratkozásra kitöltve és aláírva hozzák magukkal. (http://www.tanciskola.eu/index.php/szinhazi-tancos-kepzes/letoeltheto-dokumentumok )

Kérjük a szülők vagy gondviselők személyes megjelenését, mert a szülő és az iskola között kötendő megállapodás aláírására a beiratkozáskor kerül sor.

Jó tanulást kívánunk intézményünkben!