Szeift-Mogyorósi Krisztina

szeift mogyorosi krisztaTársastánc és történelem tanár

Végzettség: történész, társastánc tanár

Fogadóóra: megbeszélés szerint

Munkakörhöz kapcsolódó tanulmányok:

• 2013-                ELTE BTK Társadalom- és gazdaságtörténeti doktori iskola
  • 2011 – 2013     Magyar Táncművészeti Főiskola, MA táncpedagógus, társastánc szakirány
  • 2013 február     ELTE Bölcsészettudományi Kar, történész
  • 2011 – 2008     MTF,  BA táncos és próbavezető, modern társastánc szakirány
  • 2007 – 2002     ELTE BTK, Kommunikáció szak, abszolutórium
  • 2006 – 2001     ELTE BTK, Történelem szak, abszolutórium
  • 2005                 Semmelweiss Egyetem, Sporttudományi Kar, TFTI, táncsportoktató
  • 2006                 Fővárosi Pedagógiai Intézet, Történelmi Társastánc oktató

Szakmai tapasztalat:

Táncos pályafutása kisgyermekként indult, majd 1995-2002 között hazai és nemzetközi táncversenyeken szerepelt. Aktív táncos pályafutását a legmagasabb osztályban fejezte be standard és latin táncokban egyaránt. A táncos karrier építése mellett elvégezte az ELTE bölcsész karát, és tervei között a történelem tanítás szerepelt, melyet az MTF-en szerzett társastánc tanári képzés egészített ki. 2002 óta tanít, jelenleg történelmet és társastáncot.

Díjak, elismerések:

• 1997     Ifjúsági Latin Magyar Bajnokság 3. helyezett